Baner Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki


Biuletyn Informacji Publicznej

MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Moniuszko - biografia, muzyka, ciekawostki, utwory

Centrum Edukacji Artystycznej


PODZIĘKOWANIA

Drodzy Uczniowie.


Mam nadzieję, że wypoczęliście po trudach piątkowych spektakli.


Byliście wspaniali!!!


Wiem, że mimo zmęczenia, do końca daliście z siebie wszystko. Wasza postawa graniczy z profesjonalizmem godnym prawdziwych artystów. Wasza kreatywność i liczne talenty wzbudzały zdumienie, podziw, uśmiech, ale i łzy wzruszenia.


Bardzo, bardzo serdecznie Wam dziękuję za zaangażowanie i ciężką pracę, którą wykonaliście wraz z nauczycielami, dzięki czemu, kształt i poziom spektakli przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.


Dziękuję serdecznie nauczycielom, tym, którzy pomagali Wam w przygotowaniach do gry w zespołach, a przede wszystkim Pani Małgosi i Pani Asi oraz Panu Adamowi.


Podziękowanie kieruję też do Rodziców za wyrozumiałość i wsparcie, szczególnie do tych, którzy mogli być na spektaklach i pomóc nam od strony organizacyjnej. Dla tych Rodziców, którzy spektakli nie widzieli, przewidujemy przedstawienie w Wielkim Tygodniu we wtorek w siedzibie szkoły.


Joanna Makijonko.


Ps.


Posiadamy pokaźne materiały filmowe i fotograficzne z początkowych spektakli i z Opinogóry. Po dokonaniu wyboru najlepszych zdjęć i filmów zamieścimy je na naszym Facebooku............. A tymczasem tylko kilka fotek.
Państwowa Szkoła Muzyczna