Baner Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki


Moniuszko - biografia, muzyka, ciekawostki, utwory

MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Centrum Edukacji Artystycznej

Biuletyn Informacji Publicznej


Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogicznej CEA

AGNIESZKA OLSZAŃSKA


Dyżury: poniedziałek 15:30-18:30,piątek 16:30 - 19:30 Bursa Szkolnictwa Artystycznego ul. Miodowa 24a, Warszawa Kontakt: olszanska@cea.art.pl


Drogi Uczniu,


czy trema Cię czasem paraliżuje? Czy chciałbyś się dowiedzieć, jak zorganizować czas, by starczyło go na naukę i odpoczynek? Czy masz jakieś trudności w życiu, które przeszkadzają Ci cieszyć się Twoimi pasjami? Masz trudności w porozumiewaniu się w niektórymi ludźmi? A może często dopada Cię złość, lęk lub duży smutek i przestajesz sobie radzić z emocjami?


Drogi Nauczycielu,


czy masz problem ze zmotywowaniem ucznia do pracy? Nie wiesz, jak pracować z uczniem z opinią/orzeczeniem z poradni psychologiczno-pedagogicznej? Masz wśród uczniów osoby z zaburzeniami psychicznymi i nie wiesz, jak je wspierać? Trudności w życiu osobistym przeszkadzają Ci w pracy lub dopada Cię wypalenie zawodowe?


Drogi Rodzicu,


masz problemy wychowawcze ze swoim dzieckiem? Trudno Ci zrozumieć specyfikę nauki w szkole artystycznej?


Zapraszam do bezpłatnego skorzystania z oferty Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CEA dla regionu mazowieckiego z siedzibą w Warszawie.


Więcej informacji znajdziecie na stronach: https://cea-art.pl/poradnictwo-psychologiczno-pedagogiczne/ https://www.facebook.com/sppp.cea.warszawa/
Państwowa Szkoła Muzyczna